Veselības un darbspēju
ekspertīzes ārstu
valsts komisija
Izvēne

Ziņas

 • Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas iepriekš izdotā administratīvā akta darbības termiņa pagarināšana uz laiku līdz sešiem mēnešiem.

  Lasīt vairāk
 • Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija līdz 9.jūnijam visā Latvijā pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē, tai skaitā klātienē plānotās ekspertīzes un apmeklētāju pieņemšanu pie iestādes un nodaļu vadītājiem.

  Lasīt vairāk
 • Informācija par atbalstu personām ar invaliditāti

  Labklājības minsistrijas 2018.gada decembrī izdotā brošūra sniedz informāciju par invaliditātes noteikšanas procesu gan bērnam, gan piln­gadīgai personai, par nepieciešamo dokumentu sagatavošanu invaliditātes ekspertīzes veik­šanai un to iesniegšanu kompetentajā iestādē. Tāpat brošūra sniedz informāciju par personām ar invaliditāti pieejamajiem pabalstiem, pakalpojumiem un atvieglojumiem, kuru mērķis ir mazināt invaliditātes radītās sekas.      “ATBALSTS PERSONĀM AR INVALIDITĀTI” […]

  Lasīt vairāk
 • Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.3.4.2.3/18/I/001 “Publisko pakalpojumu pārveides metodoloģijas izstrāde un aprobācija”

  Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija ir kļuvusi par sadarbības partneri Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas īstenotajā Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.3.4.2.3/18/I/001 “Publisko pakalpojumu pārveides metodoloģijas izstrāde un aprobācija”.      

  Lasīt vairāk
Lasīt visas ziņas
Dzeltena Black Normāls