Jaunumi

Biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” ir sagatavojusi informatīvu video ukraiņu valodā par elektronisko parakstu un valsts pārvaldes pakalpojumu portālu Latvija.gov.lv. Video pieejams tiešsaistē: https://www.facebook.com/GPBegliem/videos/460862079702877/ un https://www.youtube.com/watch?v=W7TDhLgsNmc . Šajā video tiek skaidrots, kas ir elektroniskais paraksts, kā to iegūt, kur un kā to lietot, kā parakstīt dokumentu ar elektronisko parakstu, kā arī iepazīstina ar valsts pārvaldes pakalpojumu portāla Latvija.gov.lv funkcijām un piedāvātajiem pakalpojumiem. Video iekļautā informācija noderīga Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijā, lai izmantotu valsts elektronisko pakalpojumu piedāvātās iespējas.
Biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” uztur tiešsaistes informācijas resursu ukraiņu, latviešu, angļu un krievu valodā ukraine-latvia.com, tiešsaistes resursu kartadopomogy.lv, kurā kartē atrodami atbalsta punkti visā Latvijā, QR kodu, ar kuru pieejami biedrības sagatavotie
informatīvie video ukraiņu valodā ar atbildēm uz dažādiem biežāk uzdotajiem jautājumiem par dzīvi Latvijā, kā arī informācija par NVO informācijas punkta Rīgā adresi, darba laiku un tālruni.